Şehir Merkezinden Adıyaman Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunan Adıyaman Havalimanı’na ulaşım sağlamak için birkaç farklı alternatife sahipsiniz. Yalnızca iç hat seferleri düzenlenen havalimanına şehir merkezinden ulaşım sağlamak için servis, taksi ya da ara kiralama gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Servis

Türk Hava Yolları’nın Adıyaman-İstanbul arasındaki uçuşları için servis imkanı bulunuyor. Bu servisler ile şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman şehir merkezinden havalimanına ulaşmanın en konforlu yollarından biri de taksiler. Merkezden rahatlıkla bulabileceğiniz taksiler ile 24 saat boyunca Adıyaman Havalimanı’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezindeki pek çok araç kiralama şirketinin havalimanında da ofisleri bulunuyor. Uçuş tarihiniz ve saatiniz belli olduktan sonra, bu firmalardan birini tercih ederek araç kiralayabilirsiniz. Şehir merkezinden kiralayacağınız aracınızla havalimanına ulaştıktan sonra buradaki ofise aracı teslim edebilirsiniz.

BAYTUR Otobüsleri

Adıyaman şehir merkezinden Adıyaman Havalimanı’na ulaşım sağlamak için bir diğer seçenek de BAYTUR Otobüslerini kullanmak. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nün yanından kalkan otobüsler ile havalimanına kısa sürede, ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adıyaman - Tokyo Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Adıyaman - Tokyo uçak bileti hangi gün?+

Adıyaman - Tokyo arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Adıyaman - Tokyo için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Adıyaman - Tokyo için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Adıyaman - Tokyo rotasında uçan havayolları hangileri?+

Adıyaman - Tokyo rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Adıyaman - Tokyo arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Adıyaman - Tokyo arası uçakla dakika sürüyor.

Adıyaman - Tokyo rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Adıyaman şehrinden Tokyo şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Adıyaman Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Tokyo Havalimanı.

Adıyaman - Tokyo arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Adıyaman - Tokyo arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.