Atina Şehir Merkezinden Atina Havalimanına Ulaşım

Atina Havalimanı ile şehir merkezi arası yaklaşık 20 km’dir. Atina Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak metro, ekspres otobüs ve taksi gibi için birçok seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Otobüs:

Atina şehir merkezinden havalimanına giden farklı otobüs hatları bulunuyor. Pire Limanı ile Atina şehir merkezi arsında 24 saat hizmet veren ekspres otobüslerin yanı sıra şehir merkezinden havalimanına X93, X95, X96 ve X97 hatları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro:

Atina’da metro kullanımı oldukça kolay ve ekonomiktir. Metro istasyonu havaalanına bağlı, ancak metro çıkışından havalimanına gitmek için bir yaya köprüsü üzerinden geçmeniz ve asansörle bir kat aşağı inmeniz gerekiyor. Biletleri, tek yön kişi başı 10 Euro'ya kiosklardan veya istasyondaki görevlilerden satın alabilirsiniz.

Taksi:

Atina şehir merkezi ile Atina Havalimanı arasında yaklaşık 20 km’lik bir mesafe var. Ayrıca şehir merkezinden havalimanına gündüz tarifesiyle ortalama 35 €, gece tarifesiyle ortalama 50 € gibi bir ücret yazıyor.

Atina - Strasbourg Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Atina - Strasbourg uçak bileti hangi gün?+

Atina - Strasbourg arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Atina - Strasbourg için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Atina - Strasbourg için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Atina - Strasbourg rotasında uçan havayolları hangileri?+

Atina - Strasbourg rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Atina - Strasbourg arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Atina - Strasbourg arası uçakla dakika sürüyor.

Atina - Strasbourg rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Atina şehrinden Strasbourg şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Atina Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Strasbourg Havalimanı.

Atina - Strasbourg arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Atina - Strasbourg arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.