Şehir Merkezinden Haydar Alivey Uluslararası Havalimanı’na Ulaşım

Havalimanı Otobüsleri

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için en ekonomik yol havalimanı otobüslerini tercih etmek… Şehir merkezindeki Vurğun Park’tan kalkan 116 numaralı otobüsler ile yaklaşık 50 dakikada havalimanına ulaşmanız mümkün.

Metro

Bakü uzun yıllardır metronun kullanıldığı bir şehir olsa da mevcut metro hatları ile direkt olarak havalimanına ulaşım sağlanamıyor. Ancak metro hatlarını kullanacağınız bir güzergahtaysanız şehir merkezinden aktarma yaparak havalimanına ulaşabilirsiniz. Şehir merkezindeki İçerişehir, Sahil, Cafer Cabbari vey Khatai istasyonlarından metroya binerek Köroğlu durağına ulaşabilir, buradan da 116 numaralı otobüsler ile havalimanı ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Taksi

Bakü şehir merkezinde 7-24 bulabileceğiniz taksiler ile dilediğiniz saatte havalimanı ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Bakü trafiğin çok rahat olduğu ve yakıt fiyatlarının da uygun olduğu bir şehir… dolayısıyla siz de pek çok ziyaretçi gibi araç kiralama alternatifini tercih ederek hem konaklamanız süresince hem de havalimanına ulaşmak için şehir içinde özgürce hareket edebilirsiniz.

Baku - Lisbon Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Baku - Lisbon uçak bileti hangi gün?+

Baku - Lisbon arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Baku - Lisbon için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Baku - Lisbon için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Baku - Lisbon rotasında uçan havayolları hangileri?+

Baku - Lisbon rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Baku - Lisbon arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Baku - Lisbon arası uçakla dakika sürüyor.

Baku - Lisbon rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Baku şehrinden Lisbon şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Baku Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Lisbon Havalimanı.

Baku - Lisbon arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Baku - Lisbon arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.