Brüksel Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanına Ulaşım

Brüksel şehir merkezi ile Brüksel Zaventem Havalimanı arası yaklaşık 12 km’dir. Tren, otobüs ve taksi gibi seçenekler, Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na nasıl gidilir sorusuna yanıt oluyor.

Tren:

Brüksel Merkez İstasyonu'ndan Brüksel Zaventem Havalimanı'nda, haftanın 7 günü, 05.00 ila gece yarısı arasında her 10 dakikada bir tren seferleri düzenleniyor.

Otobüs:

Brüksel Havalimanı’na giden tüm otobüsler için otobüs durakları kat 0’da yer alıyor. De Lijn otobüsleri ile Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. STIB otobüsleri ise 21 ve 12 hat numarasıyla şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlıyor.

Taksi:

Brüksel şehir merkezinden havalimanına giderken birçok taksi bulmanız mümkün. Trafik olmayan durumlarda şehir merkezinden havalimanına ortalama 15-20 dakikalık bir sürede ulaşabilirsiniz.

Brüksel - Almaty Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Brüksel - Almaty uçak bileti hangi gün?+

Brüksel - Almaty arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Brüksel - Almaty için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Brüksel - Almaty için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Brüksel - Almaty rotasında uçan havayolları hangileri?+

Brüksel - Almaty rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Brüksel - Almaty arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Brüksel - Almaty arası uçakla dakika sürüyor.

Brüksel - Almaty rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Brüksel şehrinden Almaty şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Brüksel Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Almaty Havalimanı.

Brüksel - Almaty arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Brüksel - Almaty arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.