• Uçak Bileti Uçak Bileti
  • OtelOtel
  • Otobüs Otobüs Bileti
    Yeni
  • Araç Kiralama Araç Kiralama
  • TransferTransfer
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
{{adultError}}
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz
{{childError}}
transfer
x
1 Yolcu

%20 Erken Rezervasyon İndirimi!

%20 Erken Rezervasyon İndirimi!

Ucuzabilet ile uçması, binmesi, kalması, gitmesi gelsin ucuza!

Yurt dışında yapacağın araç kiralamalarında %20 erken rezervasyon indirimi Ucuzabilet'te seni bekliyor. Hemen gel, aracını kirala, fırsatlarla seyahat etmenin tadını çıkar.

Kampanya indiriminden yararlanmak için Ucuzabilet'in IOS ve Android uygulaması üzerinden veya Ucuzabilet web sitesinden üye girişi yaparak ödeme sayfasında bulunan ‘’İndirim kodu kullan’’ alanına, aşağıda belirtilen indirim kuponu kodunun girilmesi gerekiyor.

Araç kiralamalarında %20 indirim kodu: UCUZA20

Satın Alma Tarihi: 31 Temmuz 2024 saat 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kiralama Dönemi: 31 Aralık 2024 tarihleri arasında teslim alınacak araçlarda geçerlidir.

Katılım Koşulları:

Kampanya yurt dışı araç kiralamalarında geçerlidir.

İndirim kuponu 10000 adetle sınırlıdır.

Kampanya stoklarla sınırlı olup fiyatlar, planlanan tarihlere ve araç kiralama markalarının o tarihteki doluluk oranına göre değişkenlik gösterir ve fiyatlar yükselebilir. 

İndirim 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.

İndirim fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler, kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).

İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) kiralama başlangıcında misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. 

Araç fiyatları, kiralama markaları tarafından belirlenmektedir.

Kampanya fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.

İptal ve iade işlemlerinde, firma kuralları geçerli olup, toplam ödenen tutardan indirim tutarı düşülerek iade yapılacaktır.

Diğer Koşullar:

28.06.2024-31.07.2024 tarihleri arasında kiralama işlemi gerçekleştirilen, 28.06.2024-31.12.2024 tarihleri arasında teslim alıp iade edeceğiniz kiralamalar için geçerli olup belirtilen tarih aralığı dışında araç teslim alınması ve/veya iade edilmesi halinde Kampanya baştan itibaren geçersiz sayılacaktır.

İndirim dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda yapılacak değişimlerde İndirimi koşulları geçersiz sayılacaktır.

Araç kiralama bedelleri ve indirim oranları, araç kiralama hizmeti sağlayan tedarikçiler tarafından belirlenmekte, güncellenmekte ve değişkenlik göstermektedir. Bu bedel ve oranlar, Ucuzabilet sayfasına, araç kiralama hizmeti sağlayan tedarikçi sistemleri üzerinden yansımaktadır. Ucuzabilet’in, tedarikçilerin belirlediği bu bedel ve oranlara müdahale etme yetkisi bulunmamaktadır.

Ucuzabilet kullanıcılarına özel indirimler dahilinde, rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır. Koşulların sağlanmadığı durumda, yapılacak olan isim ve tarih değişikliklerinde,  indirim koşulları geçersiz sayılacak, tedarikçiler üzerinden sisteme yansıtılan fiyatlardan işlem yapılacaktır.

İndirim kampanyası başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.

Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.

Araç gruplarına göre kiralama işlemleri minimum 21 yaş en az 1 yıllık ehliyet gerektirmektedir.

Europcar üzerinden yapılan araç kiralamalar, bu indirime dahil değildir.

Ucuzabilet önceden haber vermeksizin katılım koşullarında değişiklik yapma ve/veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kalan Süre:
Gün Sa Dk Sn
00 00 00 00

Diğer Kampanyalar