• Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

GarantiPay ile Ekstra 4000 Mil Kazan!

GarantiPay ile Ekstra 4000 Mil Kazan!

GarantiPay ile ekstra 4000 mil! www.ucuzabilet.com’dan 300 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Shop&Fly kartlarınız ile yapın 4000 mil kazanın.

Kampanya Detayları:

·  Kampanya 12 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında www.ucuzabilet.com'dan Shop&Fly ile tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

·  Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla ekstra 4000 mil kazanabilir.

·  Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlas uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

·  GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

·  Kampanyaya sadece Shop&Fly kartlar ek kartlar dahildir.

·  Kazanılan miller 1 Ekim 2020’de kartınıza yansıtılacaktır.

Garanti Pay Kullanımı:

GarantiPay; BonusFlas kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.ucuzabilet.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

Kalan Süre:
Gün Sa Dk Sn
00 00 00 00

Diğer Kampanyalar