• Uçak Bileti Uçak Bileti
  • OtelOtel
  • Otobüs Otobüs Bileti
    Yeni
  • Araç Kiralama Araç Kiralama
  • TransferTransfer
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz
transfer
x
1 Yolcu

Mayıs'ta Festivallerin Tadını Çıkart!

Mayıs'ta Festivallerin Tadını Çıkart!

Mayıs ayı festivalleri ile eğlenceli anlar yaşamanın ve anın tadını çıkarmanın vakti geldi. Hemen Ucuzabilet’e gel; ucuza uç, ucuza kal, ucuza bin, ucuza git! Fırsatlarla seyahat etmek için acele et! 

Yurt içi:
Uluslararası Mandalina Çiçeği Festivali (20-22 Mayıs)
İzmir Cumaovası’nda gerçekleşecek olan 3 günlük eğlence dolu festivalde farklı ülkelerden ve ülkemizden özel folklor ekipleri, kültürlerini tanıtıp halk danslarını sergileyecek. 
Cappadox (23-26 Mayıs)
İlki 2015 yılında düzenlenen festival, misafirlerine deneyim dolu günler sunuyor. Farklı farklı tarzlarda müzik dinletilerinden gastronomi etkinliklerine, yürüyüş ve bisiklet sürme etkinliklerinden yoga ve meditasyon seanslarına kadar birçok alanda özel deneyimler Cappadox festivalinde seni bekliyor.
Eskişehir Kahve Festivali (24-26 Mayıs)
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen, önde gelen kahve üreticilerinin ve kahveseverlerin buluştuğu festivalde ücretsiz kahve tadımları, interaktif atölyeler, seminerler, barista şovları, sahne performansları ve konserler ziyaretçilerini bekliyor.

Yurt dışı:
The Great Escape (15-18 Mayıs)
İngiltere’nin Brighton şehrinde gerçekleşen festivalde paneller, seminerler, özel etkinlikler ve dünyanın dört bir yanından gelen farklı tarzlarda sanatçılar bir arada… Ucuzabilet’e gelip İngiltere uçak biletini alabilir, keyif dolu yeni anılara uçabilirsin.
Knockengorroch (23-26 Mayıs)
Her yıl İskoçya'nın Kirkcudbrightshire bölgesindeki Carsphairn tepelerinde düzenlenen festivalde yüzlerce sanatçı ve atölye etkinlikleri müzikseverler ile buluşuyor.
Beyaz Geceler Festivali (4 Mayıs-17 Temmuz)
Rusya’da havanın tam olarak hiç kararmadığı zaman dilimine beyaz geceler deniyor ve bu gecelerde sokaklarda eğlence hiç bitmiyor. Tiyatrolar, konserler, sokak gösterileri ve rengarenk şovlarla St. Petersburg, adeta festival alanına dönüyor. Bu renkli günleri ve eğlence dolu anları kaçırmak istemezsin.
Bu kampanyanın süresi dolmuştur.
Güncel kampanyalar için lütfen tıklayınız.

Diğer Kampanyalar