Kastamonu Şehir Merkezinden Kastamonu Havalimanı’na Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 13 km mesafede konumlanıyor. İç Hatlar hizmeti sunan havalimanına şehir merkezinden farklı alternatiflerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Servis

Kastamonu - İstanbul arasında uçuş hizmeti sunan hava yolu firmalarının sunduğu servis hizmeti ile şehir merkezinden havalimanına kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkün. Servislerin güzergahları ve saatleri hakkında bilgiye havalimanın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz

Otobüs

Şehir merkezinden kalkan otobüsler ile havalimanına ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Her şehirde olduğu gibi Kastamonu’da da hızlı ve konforlu bir ulaşım için taksi alternatifini tercih edebilirsiniz. Günün her saatinde şehir merkezinden kolaylıkla bulabileceğiniz taksiler ile uçuş saatinize göre havalimanı ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinde hizmet veren ve havalimanında da ofisi bulunan araç kiralama şirketlerinden hizmet alarak da Kastamonu Havalimanı’na ulaşmanız mümkün. Merkez ofisten kiralayacağınız bir araç ile havalimanına konforlu bir şekilde ulaşıp, aracı firmanın buradaki ofisine teslim edebilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz firmaları havalimanının web sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kastamonu - Tiran Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Kastamonu - Tiran uçak bileti hangi gün?+

Kastamonu - Tiran arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kastamonu - Tiran için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Kastamonu - Tiran için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Kastamonu - Tiran rotasında uçan havayolları hangileri?+

Kastamonu - Tiran rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Kastamonu - Tiran arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Kastamonu - Tiran arası uçakla dakika sürüyor.

Kastamonu - Tiran rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Kastamonu şehrinden Tiran şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Kastamonu Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Tiran Havalimanı.

Kastamonu - Tiran arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Kastamonu - Tiran arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.