Divaisib Termal Resort Hotel

Kozaklı / Kapadokya / Nevşehir /  Haritada Göster
8.1
168 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Şehir Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Suite, Şehir Manzaralı
35 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Çocuk Parkı / Açık Alan
Hamam
Sauna
Tesise Ait Otopark
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Toplantı Salonu
Su Parkı
Mini Market Ücretli
Çamaşırhane Ücretli
Kuru Temizleme Ücretli
Spa Olanakları Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Kaplıca Cami 485 m
 Roza Resort 844 m
 Emek Mahallesi Cami 881 m
 Kozaklı Merkez Cami 953 m
 80 Evler Cami 1291 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Termal şehir Kozaklı’nın kalbinde yer alan Divaisib Termal Resort Hotel, termal suyun etkisiyle bedeninizi ve ruhunuzu tazelemeye yardımcı oluyor. Tesis, misafirlerine konforlu konaklama ayrıcalığını yaşatıyor. Çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş sırasında evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Termal şehir Kozaklı’nın kalbinde yer alan Divaisib Termal Resort Hotel, termal suyun etkisiyle bedeninizi ve ruhunuzu tazelemeye yardımcı oluyor. Tesis, misafirlerine konforlu konaklama ayrıcalığını yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Oda temizlik malzemeleri dezenfektan özelliği taşır. Ortak alanlar günlük rutin olarak dezenfektanlar ile temizlenir. Yemek servis takımları özel bulaşık deterjanları ile yıkanır ve dezenfekte edilir. Oda içerisinde kullanılan çarşaf, havlu gibi tekstil ürünleri 90 derece ısıda özel dezenfektanlar ile yıkanır. Misafirler iyice havalandırılmış odalara yerleştirilir. Odaya servisler, maske ve eldiven takmış personel tarafından uzaktan yapılır. Oda temizliği, maske ve eldivenli personel tarafından yapılır. Oda temizliğinde özel dezenfektanlar kullanılır.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Termal şehir Kozaklı’nın kalbinde yer alan Divaisib Termal Resort Hotel, termal suyun etkisiyle bedeninizi ve ruhunuzu tazelemeye yardımcı oluyor. Tesis, misafirlerine konforlu konaklama ayrıcalığını yaşatıyor. Çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş sırasında evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.1
Çok İyi
168 yorum
Tavsiye
8.2
Oda
6.8
Fiyat Performans
7.5
Yemek
8.6
Genel Puan
8.1
8.0 İyi
Genel itibari ile memnun kaldık. Eksik yönleride, iyi yönleride var. Tekrar gitmek isteyeceğim bir hotel.
8.0 İyi
Odası ve banyosu yeteri kadar temiz değildi. Termal havuzdan memnun kalmadım, küçüktü. Temiz bir termal havuz değildi. Yiyecek içecekler güzeldi. Personeller ilgili ve alakalı. Konum olarak iyiydi.
8.5 Çok İyi
İlk suit odada kaldık her şey vardı, sonra normal odaya geçtik orada imkanlar kısıtlıydı,paran varsa iyi yoksa kötü. Otel temizdi. Yemekler güzel. Personeller güler yüzlü. Tavsiye etmiyorum.
9.0 Çok İyi
Konum olarak iyiydi. Fiyat performans olarak uygundu. Personeller ilgiliydi.
9.0 Çok İyi
Konum olarak iyiydi. Ortam ferahtı. Tesis genel anlamda temizdi. Personeller ilgiliydi.
8.0 İyi
Termal olanakları iyiydi. Yemekleri güzeldi. Personelleri ilgiliydi. Konum olarak iyiydi.
6.5 Orta
Odada sigara kokusu vardı, oda değişelim dediler. Önceden sormaları lazım. Eşim astım hastası, bundan rahatsız oldum. Gittiğim oda bundan daha kötü olacak dedim ağızlarından laf çıkmadı. Her hamama giderken kapıyı açtım. Sigara kokusundan uyuyamadım. Hastalandım, şimdi sağlık ocağından geliyorum. Oda da temiz değildi. Otelden girdim orada görevli kişi vardır bana tanıtım yapması lazım ama bana bunları göstermediler. Bazı şeyler bilginiz yok orada büyük bir sorumsuzluk var. 2. 500''e alan da vardı, oranın müdürüyle de görüşeyim dedim umursamayınca gerek yok dedim. Hamamdan memnun kaldım.
7.0 Orta
Ne iyi ne kötü bir tesisti. Otel yenilenmemişti tavanlarda bazı yeler akıyordu lobi bölümü gayet ferah ve iyiydi. Bazı personeller ilgiliydi bazıları ilgili değildi. Girişte bir personel olmalıydı insanlar arabalarını park ederken bir görevli olmalıydı çok kargaşa oluşuyordu. Otelin ferah olması ve yemeklerini beğendim.
9.5 Mükemmel
Otelin küvet genişliği güzeldi. Genel olarak temiz bir oteldi. Konum olarak güzel bir oteldi.
9.0 Çok İyi
Termal olanaklar güzeldi. Otelin konumu biraz merkeze uzaktı. Yemekler tatmin ediciydi. Personeller ilgiliydi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.