Duo Galata Hotel

İstanbul Avrupa Yakası / Beyoğlu / İstanbul /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Ekonomik Oda, Şehir Manzaralı
15 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Oda, Simge Yapı Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Superior Triple Room, Sokak Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Superior, Şehir Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Şehir Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Non-smoking throughout
Günlük Temizlik
Isıtma
Klima
Asansör
Sigara İçilmeyen Odalar
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Tekerli Sandalye Kullanımına Uygun
Çamaşırhane Ücretli
Ütü Servisi Ücretli
Kuru Temizleme Ücretli
Otopark (Tesis Harici) Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Müeyyetzade Cami 26 m
 İstanbul Barosu Kültür Merkezi 59 m
 Şahkulu Cami 98 m
 Galata Kulesi 99 m
 Makri Zade Hüseyin Çelebi Cami 121 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Beyoğlu’nun kalbinde yer alan Galata Kulesi’ne 100 m mesafede hizmet veren Duo Galata Hotel, İstanbul’un turistik noktalarına yakın konumu ile gezginler için güzel bir konaklama alternatifi oluşturuyor. Tesis, renkli tasarımı ile dikkat çekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster