Ece Sultan Termal Kaplıca Tesisleri

Simav / Simav / Kütahya /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Apart 1+1 Oda, Bahçe Manzaralı
55 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Nasuhağa Cami 144 m
 Simav Yeni Cami 199 m
 Köleci Mescidi Cami 241 m
 Üzümpazarı Cami 276 m
 Simav Kent Müzesi 293 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

20 adet 1+1 apar dairesi bulunan Ece Sultan Termal Kaplıca Tesisleri, Simav’ın merkezine 5 km mesafede konumlanan Eynal Kapılıcaları’nda yer alıyor. Tüm mutfak eşya ve gereçlerinin bulundu odalarıyla hizmet veren otelde, çift konaklamalarında evlilik cüzdanı şartı aranıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Kütahya’nın Simav ilçesinde hizmet veren Ece Sultan Termal Kaplıca Tesisleri, misafirlerine unutulmaz bir termal tatilinin kapılarını aralıyor. Termal suyun dinlendirici etkisiyle tüm yılın yorgunluğundan arınman için otel seni bekliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Kütahya’nın Simav ilçesinde misafirlerini ağırlayan Ece Sultan Termal Kaplıca Tesisleri, sizin için unutulmaz bir termal tatilinin kapılarını aralıyor. Termal suyun dinlendirici etkisiyle tüm yılın yorgunluğundan arınman için tesis sizi bekliyor. Tesiste çift olarak konaklayacak misafirlerin evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

2 yorum
7.0 Orta
Gelecek misafirlerin eğer yüksek beklentisi yoksa tavsiye ederim. Ben bir iki gün kaplıca amacıyla geliyorum diye geliyorlarsa gelsinler. Otel odalarında kullanılan mobilyalar ve malzemeler kaliteli değillerdi. Otel odası ve banyosu genişti. Fiyatı uygun bir tesisti.
8.0 İyi
Sağlık turizmi olarak tercih edilebilir. Konum olarak ulaşımı rahattı. Genel olarak temiz bir oteldi. Tesiste tek kullanımlık terliklerin olması daha sağlıklı olabilir.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.