Gazi Konağı Otel

Artuklu / Mardin /  Haritada Göster
8.7
100 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!
Fiyatlar için tarih girin!
Çift Kişilik, Avlu Manzaralı
20 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Mardin Gençlik Ve Kültür Evi 15 m
 Şehidiye Medresesi 43 m
 Şahtana Ailesi Evi 55 m
 Şehidiye Cami 65 m
 Erdoba Evleri 144 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Otelimizin konumu Eski Mardin de sit alanı içinde kilise, müze, medrese ve camilere yürüme mesafesindedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.7
Çok İyi
100 yorum
Tavsiye
9.5
Yemek
8.1
Oda
8.8
Fiyat Performans
8.5
Genel Puan
8.7
9.3 Mükemmel
Otel temiz ve güzeldi. Konum olakar çok güzeldi. Personeller ilgiliydi.
8.7 Çok İyi
Temiz bir oteldi. Personel ilgiliydi. Tesiste otopark olması iyiydi. Sadece otelin kahvaltısı lezzet ve çeşitlilik anlamında biraz yetersizdi. Genel olarak otelden memnun kaldım.
9.3 Mükemmel
Tesis bir oteldi. Personel güler yüzlüydü. Otelin iç dizaynı çok güzeldi. Tesis beklentimi karşıladı. Zatenbu otele daha önce de gitmiştim.
8.0 İyi
Konum olarak yeri güzel. Önüne araba girebiliyoer ve park edilebiliyor. Otopark sorunu yok. Personeller ilgiliydi. Otel temizdi.
8.7 Çok İyi
Konumu iyiydi. Kahvaltısı güzeldi. Personellerde ilgili.
9.3 Mükemmel
Tavsiye ederim. Mardinde mardin merkezde otoparkı olan tek oteldi. Temizlik gayet iyiydi. Personel ilgiliydi. Hatta saç kurutma makinemizde bir sorun oluştu hemen o gün değiştiler.
8.7 Çok İyi
Otelin konumu güzeldi. Restoran ve alışveriş yerlerine yakındı. Sakin bir konumdaydı. Havaalanı servisinin çok yakında geçiyor olması bir avantaj uçak kullananlara. Personel nazik ve güler yüzlüydü. Yardımseverdi.
8.0 İyi
Yeri merkezi. Otantik bir otel. Otel temizdi. Sadece biraz eski bir otel bakım gerekiyordu. Personel ilgiliydi.
9.3 Mükemmel
Personeller ilgili ve alakalıydı. Konumunu beğendim. Kahvaltısı güzeldi. Sadece kahvaltısı da değil sonradan sunulan çay, kahve, diğer yiyeceklerde çok güzeldi. Mutfağını beğendim.
6.0 
Konum itibariyle iyiydi ama otel konforu bekleyenlere tavsiye etmem. Personeller bekletiyorlardı, otel temizliği fena değildi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.