Kadı Konağı Termal Hotel

Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa /  Haritada Göster
8.4
169 yorum
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Şehir Manzaralı
13 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Aile Odası, Şehir Manzaralı
22 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Triple, Şehir Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Isıtma
Lobi
Hamam
24 Saat Resepsiyon
Bar Ücretli
İnternet Bağlantısı – Kablosuz Ücretli
Restoran Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Çamlı Tarla Cami 260 m
 Süleyman Çelebi Cami 501 m
 Lami Çelebi Cami 575 m
 Kervansaray Termal Hamam 635 m
 Horhor Kadınlar Hamamı 639 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Bursa’nın geleneksel mimarisini yansıtan tarihi bir konakta hizmet veren Kadı Konağı Termal Hotel, konforlu odaları ve güler yüzlü hizmeti ile keyifli bir tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.4
Çok İyi
169 yorum
Tavsiye
8.2
Oda
7.6
Fiyat Performans
8.1
Yemek
8.4
Genel Puan
8.4
8.7 Çok İyi
Sakin bir oteldi. Konumu güzeldi. Temizlik yeterliydi. Personelleri güler yüzlülerdi.
6.0 
Kötü kokuyor termal i de temiz değil.
5.3 
Konumu için tercih ettim ben. Onun dışında yiyeceklerde çeşit çok azdı. Odamızın temizliği çok kötüydü.
9.3 Mükemmel
Konum olarak iyiydi. İnsan ilişkileri çok iyiydi müşterilerle yakından ilgileniyorlar. Personeller ilgiliydi. Temiz bir tesisti. Çok memnun kaldık.
8.0 İyi
Oda içi mini bar ücretsiz olmalı.
8.7 Çok İyi
Tesisin fiyat performansı güzeldi. Personel aşırı güler yüzlü ve yardımseverdi. Tesiste odaların küçüklüğü ve konumu iyi değildi. Otelin yemeklerini lezzet ve çeşitlilik olarak beğendim.
5.0 
Malesef odamız çok kötüydü banyoda askılık dahi yoktu. Tuvalet kağıdı duvar aparatı bozuk tuvalet kağıdı yerdeydi. Yani oda berbat ama insanlar güler yüzlü ve yardım sever.
7.3 İyi
Teşekkürler.
8.7 Çok İyi
Otel merkezi bir konumda. Temizlik açısından iyiydi. Personeller ilgiliydi. Otelle ilgili değil ama bursa ile ilgili olarak trafiği çok kötü hiç memnun kalmadım.
10.0 Mükemmel
Bursa nın konumu itibari ile iyiydi. Personeller güler yüzlüydü. Temiz bir tesisti.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.