Lighthouse Lydia Villas

Çalış Mevkii / Fethiye / Muğla /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Apartment, Şehir Manzaralı
162 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Bahçe
Açık Havuz
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Tesise Ait Otopark
Teras
Bisiklet Kiralama Ücretli
Araba Kiralama Servisi Ücretli
Çamaşırhane Ücretli
Su Sporları (Tesis Dahilinde) Ücretli
Kuru Temizleme Ücretli
Servis (Ücretli) Ücretli
Günlük Temizlik Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Plaj 380 m
 Çalış Plajı 431 m
 Plaj 673 m
 Sultan Hamamı 704 m
 Koca Çalis Plajı 856 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tamamı deniz manzaralı olan tesis villalarında; ankastre fırın, ocak, havalandırma ve mutfak ekipmanları yer alıyor. Dileyen misafirler için tesis yarım ya da tam günlük kahyalık hizmeti sunuyor. Villalarda konaklayan misafirlerden çıkış günü iade edilmek üzere 200 Dolar depozito ücreti talep ediliyor. Tesisin birden fazla anlaşmalı olduğu özel plaj vardır.Varış günü anlaşmalı plajlar ve koşulları ile ilgili misafirler ile tesis tarafından bilgi paylaşılmaktadır. "Coronavirus'a (COVID-19) önlem olarak, şu anda bu tesiste ek güvenlik ve sanitasyon önlemleri uygulanmaktadır
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Lighthouse Tulip - 4 Yatak Odalı Özel Havuluz Superior Villa
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

"Coronavirus'a (COVID-19) önlem olarak, şu anda bu tesiste ek güvenlik ve sanitasyon önlemleri uygulanmaktadır 1.Odalar ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük rutin temizlik esnasında açık tutulmaktadır ve temizlik sonrası en az 2 saat havalandırılmaktadır ve en az 12 saat boş birakilmakadir. 2.Odalar ve genel alanlar her çıkıştan sonra düzenli olarak ULV ile dezenfekte edilmekte, çamaşırlar 90oC de yıkanmakta ve misafire özel servis edilmektedir. 3.Havuzların temizliği ve klor düzeyleri sağlık bakanlığı mevzuatına göre yapılmaktadır. 4.Ortak alanlarda ve evlerde dezenfektan bulundurulmaktadır. 5.Odalarda bulunan klimaların üretici talimatları doğrultusunda düzenli bakım ve onarımlarının yapılması sağlanmakta, lejyonella ilaçlamalari ve her misafir çıkışında filtre temizliği yapılmaktadır. 6. Personele hijyen eğitimi verilmiş ve düzenli olarak kontrol edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Tesiste Covid-19 kapsamında ek güvenlik ve sanitasyon önlemleri alınmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster