Orka Boutique Hotel

Fethiye Merkez / Fethiye / Muğla /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Teraslı Standart Oda, Deniz Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Geniş Oda, Deniz Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Kara Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Kara Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Deniz Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Çift Kişilik, Kara Manzaralı
18 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Superior, Deniz Manzaralı
34 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Oda, Deniz Manzaralı
47 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi 15 m
 Tur Gemileri Limanı 39 m
 Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür Ve Çevre Vakfı ( FETAV ) 48 m
 Belediye Kültür Merkezi 64 m
 Lycian Sarcoppagus 72 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Fethiye’nin tarih kokan sokakları, eğlence ve alışveriş merkezleri, rengarenk insanları ile hayatın içinde olacağınız muhteşem bir tatil Orka Boutique Hotel'de sizi bekliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Fethiye’nin kalbinde, muhteşem deniz manzarası ve şehir merkezindeki benzersiz konumuyla yerli ve yabancı misafirlerin konaklamalarında güvenle tercih ettiği Orka Boutique Hotel, unutulmaz bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster