Şato Hotel Çandarlı

Dikili / Dikili / İzmir /  Haritada Göster
6.4
19 yorum
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Çocuk Havuzu
Açık Havuz

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Rahmi Tokat Cami 1884 m
 Çandarlı Kale Önü Plajı 1930 m
 Hacı Aliağa Cami 2039 m
 Çandarlı Stadyumu 2079 m
 Dikili Belediyesi Kültür Evi 2162 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Dikili’de aile boyu huzurlu bir yaz tatili geçirmek isteyenleri ağırlayan Şato Otel; sunduğu sabah kahvaltısı,sauna, hamam, açık havuz, çocuk havuzu olanaklarıyla öne çıkıyor. Tesis misafirleri, yemyeşil bahçede güneşin ve havuzun tadını çıkarıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

6.4
Orta
19 yorum
Tavsiye
4.0
Oda
6.0
Genel Puan
6.4
Fiyat Performans
5.5
Yemek
5.6
6.7 Orta
Düğün için bu otelde kaldık. Otelde doğru düzgün hizmet yoktu. Otel kapalı gibiydi. Personelleri saygılıydılar sadece. Burası bence bir otel değildi otel diye satılmamalı. 2 oda aldık biz 1 oda ayrılmıştı rezervasyonu göremediler ben ödememi yaptım dedim arka planda ne yaptılar bilmiyorum ama fazla bir ücret vermedim görütüleyip görüntülememesi umrumda değildi zaten.
7.5 İyi
Orta ölçekli aileler için uygun. Konumu uygun, temizlik iyi. Tesisin yenilenmesi gerekir.
5.3 
Odalar aşırı eski bence yenilenirse daha güzel olur. Klimanın kendine hayrı yok gazı bitmiş. Oda da garip ve ağır bir koku var uyuyamadık gece. Ancak tesisin sahibi çok ilgili biri bu yüzden hizmet puanını biraz yüksek tuttum.
7.3 İyi
Sezon olmadığı için oteldeki imkanlar tam açılmamıştı. Temiz bir oteldi. Personelleri ilgiliydi. Sezonda tavsiye edebilirim.
6.7 Orta
Lokasyon olarak o bölgede oteller sınırlı bu yüzden zorunda kalmadıkça tavsiye etmem. Genel olarak yetersiz olması. Bahçesi güzeldi daha bakımlı olabilir tabi.
5.0 
Odadaki eksikliklerden dolayı tavsiye etmem. Olumlu bir yanı yoktu.
7.3 İyi
Başka yerleri tercih etsinler biraz eski bir otel bir kaç oda gösterdiler sigara kokusu vardı bira şişeleri vardı. Ama sahipleri çok cana yakın.
6.0 
Odaların düzensiz olması ve yatakların yapılmamasından dolayı tavsiye etmem ama personelleri ilgiliydi.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.