19 Oda Bozcaada | Ucuzabilet.com

19 Oda Bozcaada

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Rum mahallesinde; Meryem Ana Kilisesine 50 adım uzaklıkta, Bozcaada'nın kalbinde, GESTAŞ Vapur İskelesi, cafe, restoran ve meyhanelere yürüme mesafesinde ve Oda Kahvaltı konseptindedir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tüm süreçlerde Bozcaada Kaymakamlığınca konaklama tesisleri ve alt faaliyetlerine ilişkin Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu ilgili Bakanlıklar ile yetkili kamu kurum ve kuruluşlarının yaptığı ve yapacağı tüm düzenlemeler takip edilerek uygulamaları gözden geçirilmekte ve gerekli hallerde güncellenmektedir. Misafir Kabul Esasları • Resepsiyon alanında maske bulundurulmaktadır. Maskesiz misafirlerin otele girişi yapılmamaktadır. Gelen misafirlerin vücut sıcaklık ölçümleri alınmaktadır. Sıcaklık değerleri 38 derecenin üzerinde olan misafirlerin otele girişleri yapılmaz, ilgili sağlık kuruluşlarına yönlendirilir. Temas ve izleme takibinin yapılabilmesi amacıyla her misafirin bulunduğu kattaki diğer misafirlerin bilgilerinin tesisten ayrıldıktan sonraki 14 gün boyunca muhafaza edilir. • Misafirlerin kabulü esnasında kendilerinden misafir kabul taahhütnamesinin doldurulması ve HES Kodu talep edilir, taranır. • Misafirlere tesis işlemleri sırasında öncelikle kendi valizlerini kendileri çıkarmaları önerilir. Talep etmeleri doğrultusuna personel destek verir. Personel valizleri taşıma esnasında ellerinin temas ettiği noktalar dezenfekte eder veya her müşteri için ayrı ayrı tek kullanımlık eldiven takar. • Oda kartları, anahtarlar, kalem, pos cihazları vb. eşyalar temizlik formlarında belirtilen sıklıkla dezenfekte edilir. Konaklama Sonrası • Odanın temizliği/dezenfeksiyonu ve havalandırma işlemi yapılmadan yeni misafir alımı yapılmamaktadır. • Gıda ve diğer ihtiyaçların alımı mümkün olan en az sıklıklarla yapılmaktadır. • Uyulması gereken sağlık ve hijyen kuralları tesisin belli başlı bölgelerinde afişlerle belirtilmiştir. • Misafirlerde ve personelde, semptomlu şüpheli durumların varlığı durumunda izlenecek yollar ile ilgili Covid-19 Acil Durum Eylem Planı oluşturulmuştur. • Kullanılan nevresim takımları, havlu vb. eşyalar ayrı bir poşet içerisine konulur, diğer genel kullanılan eşyalarla karıştırılmadan en hızlı şekilde yıkama ünitelerine gönderilir. En az 60 derecelik sıcaklıkta yıkama işlemi yapılır. • Tesisin ortak kullanım alanlarında mesafeyi korumak için yer işaretleri oluşturulmuş ve el antiseptiği konumlandırılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster