6 Hane Üsküdar Studio Apartments

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesisimizde kısa ve uzun dönem daire kiralaması yapılmakta olup sadece daire konseptindedir. Kahvaltı hizmeti bulunmamaktadır. Asansörle katlara erişim sağlanır ve bina girişinde 2 basamak vardır. Tesis dışında halka açık ücretli otoparklar mevcuttur. Minimum kalış süresi 3 gündür. Giriş/Çıkış işlemleri: Giriş: 14:00 | Çıkış: 12:00'dir. Giriş için minimum yaş 18'dir. Sıfır Temas esası ile çalışmaktayız. Girişinizden çıkışınıza görüntülü kameralar ve akıllı giriş çıkış sistemleri ve pandemi önemlerimiz ile sizi yönlendirerek rahatça evinize girer gibi girmenizi ve konaklamanızı geçirmenizi sağlıyoruz. Sadece online veya havale/eft ile ödeme kabul ederek ve whatsapp destek hattından gelmeden önce istenen belgeler ve geldiğinizde kapıdaki kontrollerimizle kayıt işlemlerinizi yaparak teması sıfırlıyoruz. Sıfır Temas politikamız gereği ön büro hizmetimiz yoktur. Saat kaçta varacağınızı önceden tesise bildirmeniz gerekir. Detaylı Pandemi uygulamaları için tesise sorabilirsiniz. 6 Hane Üsküdar çiftler için evlilik cüzdanı isteme hakkını saklı tutar. Tüm ödemeler için yalnızca kredi kartı (çevrimiçi iyzico bağlantısı üzerinden) veya banka havale/eftsini kabul ediyoruz. Sıfır temas politikamız kapsamında nakit ve pos kullanmıyoruz. Varıştan 7 gün önce iyzico online link ile 100 EUR veya karşılığı TL tutarında hasar depozitosu talep edilmektedir. Bu depozito check-out sonrası tesise herhangi bir zarar gelmediği sürece tamamen iade edilecektir. Kısıtlamalar: Sigara içilmesine izin verilmiyor. (Elektronik sigaralar dahil) bina içinde ve Serviced Apartments içinde yasaktır. Partilere / etkinliklere izin verilmiyor. Hayvan dostlarımıza izin verilmiyor. 6 Hane, tesisteki herkesin güvenliğini ve rahatını sağlamak için kalmayı feshetme ve kurallara ve düzenlemelere uymayan misafirlerin depozitolarını iade etmeme hakkını saklı tutar. Temizlik hizmetleri: Ücretsiz haftalık temizlik min. 6 gece konaklamalarda verilir. Günlük oda temizliği ücretlidir. Çamaşırhane alanı,ütü ve ütü masası kullanımı ek ücretlidir. Rezervasyon yapılmalıdır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul Anadolu Yakası'nın kalbi Üsküdar'da, Avrupa ve Anadolu yakası ile tüm tarihi ve turistik lokasyonlara, iş merkezlerine yakın konumumuz ve ailelere uygun mutfaklı odalarımızla evinizdeki konforu yaşatıyoruz
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19 önlemleri kapsamında temassız check-in işlemleri yapılmaktadır. Rezervasyon yapıldıktan sonra check-in öncesinde online depozito ödemesi linki Whatsapp/SMS yolu ile gönderilir ve check-in sırasında kimlik kontrolü için Whatsapp üzerinden bilgiler istenir. Kapıdaki görüntülü diyafon ile teyit edilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster