Ağva Apart Hotel | Ucuzabilet.com

Ağva Apart Hotel

Çamyuva Kemer / Çamyuva / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Ağva Apart Hotel; ev sıcaklığındaki odaları, araba kiralama, kuru temizleme ve açık havuz gibi imkanlarıyla Ağva’nın sakin ve huzurlu atmosferinde hizmet veriyor. Sahilde özel plaj alanı bulunan tesisin dinlendirici bir bahçesi de mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Koronavirüs salgınına (COVID-19) karşı tesiste dezenfektasyon işlemleri; Sağlık Bakanlığı direktifleri, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartları çerçevesinde büyük bir titizlik ve ekstra hassasiyetle, artırılarak tesisin odalarına, idari bina içi tuvaletlere, diğer ortak kullanım alanları ve çalışma ofislerine kadar ciddiyetle yapılmıştır. • Sağlık Bakanlığı'nın direktifleri doğrultusunda gerekli olan işlemlerle alakalı tüm personellere gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Misafirlerin huzurlu ve güvenli bir tatil geçirmeleri adına gerekli olan tüm işlemler tesis tarafından uygulanıp, yakından takip edilmektedir. • Periyodik olarak açık alan dezenfektasyonu yapılmaktadır. • Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi sağlanmıştır. • En az 24 saat boş bırakılmış odalarda konaklama sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster