Akan Otel Sunset Aliağa | Ucuzabilet.com

Akan Otel Sunset Aliağa

Aliağa /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İzmir’in Aliağa mevkiinde yer alan Akan Otel Sunset, sahil şeridinde misafirlerini ağırlıyor. Hem iş hem tatil odaklı seyahatler için konforlu bir konaklama alternatifi sunan tesisin, modern tarzda dekore edilmiş 31 odası bulunuyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak telefon, minibar, kablosuz internet, kasa, telefon gibi olanaklar yer alıyor. Tesisin deniz manzaralı odalarından gün batımı izlenebiliyor. Misafirler, tesisin lobisinde servis edilen sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde dinlenebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir Aliağa sahil şeridinde hizmet veren Akan Otel Sunset, konforlu odaları ve özenli hizmeti ile hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için ideal bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tüm giriş ve çıkış işlemleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak yeniden düzenlenmiştir, güvenli bekleme alanları oluşturulmuştur. Sosyal mesafe işaretlemeleri yapılarak işaretler yerleştirilmiştir. • Misafirler girişte temassız ateş ölçümü uygulamaları, dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyon imkanları ile karşılanarak, talep edilmesi halinde misafirlerimize maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipmanlar verilmektedir. • Oda kapı kartları girişten önce dezenfekte edilerek hazırlanmaktadır. Gerekli belgeleri doldurmak için kullanılması gereken kalemler paketlenmiş şekilde misafirlere verilmektedir. • Genel kullanım alanları sosyal mesafe kuralına uygun olarak yeniden düzenlenmiş ve gerekli önlemler alınarak, işaretlemeler yapılmış, bilgilendirme yazıları asılmıştır. • Tüm genel alan mekanlarda ve WC’lerde el dezenfektasyon aparatları veya dezenfekte özelliği olan mendiller bulunmaktadır. • Misafirlerin yasal zorunluluk gereği, yeme ve içme faaliyetleri dışında maske takmaları gerekmektedir. • Kahvaltı salonu ve restoran girişinde el dezenfektasyon aparatları bulundurulmaktadır. • Tüm servis personeli maske ile hizmet vermektedir. • Çatal bıçak takımları tek kullanımlık ambalajlar içinde servis edilmektedir. • Yiyecek ve içecek bölümlerinde yer alan self servis çay ve içecek makinesi gibi araçlar kaldırılmış veya personel tarafından servis verilmesi sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster