Akana Cennet Koyu

Türkbükü Bodrum / Bodrum / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denize sıfır konumda yer alan tesis, eşsiz kumsalı ve sığ denizi ile misafirlerine yazın tadını çıkarma imkanı sunuyor. Birbirinden şık ve modern odalarında misafirlerinin konforuna odaklanan tesis, enfes lezzetler sunan restoranları ve beach barı ile de beğeni topluyor. 24 saat resepsiyon, kablosuz internet, araba ve motosiklet kiralama, havalimanı servisi gibi ayrıcalıklar da sunan tesis, Bodrum’da konforlu bir tatilin adresi oluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Göltürkbükü’nde lüks, şık ve konforlu bir tatil seçeneği sunan Akana Cennet Koyu, denize sıfır konumu ve modern mimarisi ile öne çıkıyor. Zengin sabah kahvaltısı ile öne çıkan tesis, ayrıcalıklı bir Bodrum tatili yaşamak isteyenleri bekliyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19’a karşı gerekli tedbirler alınıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster