Akçay Zeytin otel

Akçay / Akçay / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kazdağları Eşliğinde Antik çağlardan beri pek çok efsanenin konusu olan ve ülkemizin en büyük zenginliklerinde biri olan Kazdağlarının tertemiz havasından beslenen, denizi ve doğal güzellikleriyle tatilcilerin vazgeçilmezi Akçayyepyeni mekanı AKÇAYEYTİN OTEL ile yepyeni bir dönemi başlatıyor. Akçay; artezyen kuyularından gelen sularının şifası yazın güneşle tatilcileri mest ederken, derinliklerinden gelen şifalı sularıyla hastalara şifa dağıtıyor. Birbirine zıt bu iki güzelliği Kazdağlarının tertemiz havası eşliğinde yaşamak isteyen misafirlerimizin her türlü konforunu düşünerekhazırladığımızAKÇAYZEYTİN ile sizi bambaşka yepyeni bir Akçay deneyimi bekliyor. Akçay'a uyumlu mimarisi ve Kazdağları’nın tertemiz havasıyla sarmalanmış resimsel güzellikteki Akçay koyundadır. Otelimiz 18 Standart 2 aile odaya sahip olup, Wi-Fi, LCD Tv, Uydu Bağlantısı, Mini Bar, Çay, Kahve ve SuIsıtıcısı, Oda servisi, klima, Saç kurutma makinesi, Ücretsiz otopark ile misafirlerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Akçayzeytinalkolsüz aile oteli olarak hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster