Aldino Residence

star star star star
Ankara Merkez Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’nın, Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park gibi başkent ile özdeşleşmiş mekanlarına ev sahipliği yapan Kavaklıdere bölgesinde hizmet veren Aldino Residence, ev konforunda konaklama deneyimi sunuyor. İş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumu ile misafirlere avantaj sağlayan tesis, güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile beğeniliyor. Misafirlerini evlerinde hissettirmeyi hedefleyen Aldino Residence, şık ve geniş oturma alanları ile dikkat çekiyor. Tesis bünyesinde hizmet veren Defne Restoran’da, Türk ve dünya mutfaklarından çeşitli lezzetler sunuluyor. Tesisin kendine özel iki katlı kapalı otoparkı bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ankara'nın en bilinen caddesi, alışveriş ve eğlence mekanı olan Tunalı Hilmi Caddesi'ne yakın konumda yer alan Aldino Residence, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatlerde güzel bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Çıkış yapılan tüm konaklama üniteleri ve tesisin genel alanları, personel tarafından ULV ile özenle sterilize edilmektedir.Ayrıca tüm çamaşırlar 60 - 90 derece sıcaklıkta, güçlü deterjan ve çamaşır suyu ile yıkanmakta ve dezenfekte edilmektedir. Misafirler, en az 72 saat boş bırakılmış odalarda ağırlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster