Alenz Suite Marmaris | Ucuzabilet.com

Alenz Suite Marmaris

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Alenz Suite, Marmaris’in muhteşem denizinin ve plajlarının tadını çıkarırken huzurlu ve sakin bir ortamda tatil yapmak isteyen misafirler için ev konforunu ve eğlenceyi bir arada sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Odalarda ve ortak kullanım alanlarında düzenli periyotlarda ULV cihazıyla ‘Nano hijyenik dezenfeksiyon’ işlemi yapılıp maksimum dezenfeksiyon sağlanmakta, odalar ayrıca en son doğal yollar ile havalandırılmaktadır. • Giriş işlemleri esnasında temassız ateş ölçer ile misafirlere ateş ölçümü uygulanmaktadır. • Konaklama boyunca oda temizlikleri misafirlerin isteği doğrultusunda yapılacak, çarşaf ve havlular ise istenildiğinde değiştirilecektir. • Ortak kullanım alanlarında alkol bazlı dezenfektanlar bulunmaktadır. • Odaların havalandırılabilmesi ve özenle temizlenebilmesi için otele giriş saatini 15.00 olarak değiştirilmiştir. Odaların müsaitliğine bağlı olarak saatlerinde esneklik sağlanmaktadır. • Otel tekstilleri (nevresim, çarşaf, pike, havlular vs.) yüksek ısıda yıkanıp doğal yollarla havalandırılarak kurutulacaktır. • Odalar daha önceden de yapıldığı gibi çamaşır suyu ve deterjanlar ile temizlenmeye devam edecektir.Yüksek temas yüzeyleri (aydınlatma düğmeleri, kapı kolları, kumandalar, tırabzanlar, banyo armatürleri vs.) detaylı olarak dezenfektanla temizlenecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster