Aleysim Butik Otel

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ege’nin popüler tatil beldesi Alaçatı'da misafirlerini ağırlayan Aleysim Butik Otel, Ege’nin doğal güzellikleri ile çevrili, huzur dolu bir atmosferde benzersiz bir tatil için kapılarını aralıyor. 8 odası bulunan otelin odalarında; minibar, kasa, LCD TV, saç kurutma makinesi, banyo, klima ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar yer alıyor. Otelde ayrıca; restoran, lobi, açık havuz, çamaşırhane, kablosuz internet, telefon ve faks gibi hizmetler de bulunuyor. Otelin restoranında sunulan enfes kahvaltı ile güne lezzetli bir başlangıç yapma fırsatı bulabilirsin. Otel, Ilıca Otogarı'na 3 km uzaklıkta konumlanıyor. Tesis 15 yaş üzeri misafir kabul etmektedir Tek bay yada 2 bay rezervasyon kabul etmemektedir
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin popüler tatil beldesi Alaçatı'da misafirlerini ağırlayan Aleysim Butik Otel, Ege’nin doğal güzellikleri ile çevrili, huzur solu bir atmosferde benzersiz bir tatil için kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster