Alterna Köy Evi | Ucuzabilet.com

Alterna Köy Evi

Assos / Koyunevi / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Plaja 5 km mesafede yer alan Alterna Köy Evi, Assos-Babakale yolu üzerinde bulunan Koyunevi Köyü’nde konumlanıyor. Taş bir binada hizmet veren tesisin tüm odaları sade ve şık bir şekilde dekore edilmiş. Misafirlerin konaklama süresinde ihtiyaç duyabileceği pek çok olanağa sahip olan odalarında keyifle konaklayabilirsin. Özel aracıyla seyahat eden misafirler için tesise ait otopark imkanı mevcut. Kablosuz internet bağlantısı, çocuk oyun alanı, özel plaj alanı, hediyelik eşya mağazası ve bahçesi bulunan tesiste, dileyen misafirler dalış merkezinden yararlanabilir. Tesis dışında su sporları olanağı ile tatiline renk katabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Plaja 5 km mesafede olan Alterna Köy Evi, Koyunevi Köyü’nde hizmet veriyor. Güler yüzlü hizmeti ve ev konforunda sunulan odaları bulunan köy evinin kendine ait özel plajı da mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster