Amaris Apart | Ucuzabilet.com

Amaris Apart

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris’in merkezine yakın bir noktada yer alan ve konforu ön planda tutan Amaris Apart, 1+1 apart daireler ile misafirlerine hizmet veriyor. Sade bir şekilde dekore edilmiş modern dairelere sahip olan tesis, tüm misafirlerine ev rahatlığında güzel bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar yer alıyor. Misafirlerin tesisin ortak alanlarından keyifle vakit geçirebiliyor. Marmaris Kalesi, Marmaris Halk Plajı ve Marmaris Marina gibi Marmaris’te gezilecek yerlere rahat ulaşım sağlanabilecek bir yerde hizmet veren Amaris Apart, güler yüzlü personelleri ve hizmet anlayışı ile misafirler tarafından beğeniliyor. Tesisin açık alanında bir yüzme havuzu hizmet veriyor. Misafirler şezlonglar ile çevrili havuzda yüzmenin ve güneşin tadını keyifle çıkarabiliyor. Eğlenceli bir tatil arayışında olan misafirler Marmaris mekanlarında güzel zaman geçirebilir. Farklı deneyimler yaşamak isteyen misafirler Marmaris’te tekne turuna çıkabilir ya da farklı aktivitelere dahil olabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin en özel kıyılarından Marmaris’te hizmet veren Amaris Apart, güler yüzlü çalışanları ve sıcak atmosferi ile Marmaris tatilinize keyif katıyor. Tesiste açık yüzme havuzu bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster