Amber Suites Akyaka +6 | Ucuzabilet.com

Amber Suites Akyaka +6

Akyaka / Akyaka / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Doğayla iç içe olmak isteyen misafirlerine huzurlu bir atmosfer sunan Amber Suites Akyaka, muhteşem manzarası ve otantik atmosferi ile dikkat çekiyor. Tesiste konaklayan misafirler, sabahlar kuş sesleri eşliğinde güne başlamanın tadını çıkarabilir. Ahşap ve taş detayları ile bulunduğu doğaya uyum sağlayan tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesisin Ula’ya ait geleneksel ahşap el işçiliği ve yöreye ait taşlarla bezenmiş mimarisi oldukça sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Tesis 6 yaş altı misafir kabul etmemektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Amber Suites Akyaka, Gökova Körfezi’ne hakim konumda bulunuyor ve doğa ile iç içe olma imkanı sunuyor. Rahat bir konaklama deneyimi vadeden tesis, geniş odaları ile öne çıkıyor (25 m² - 60 m²). Tesis 6 yaş altı misafir kabul etmemektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster