Antalya Nun Hotel

Lara-Kundu Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Zarif mimarisi, romantik dokunuşlarla dekore edilmiş modern ve konforlu odalarıyla öne çıkan Antalya Nun Hotel, iş amaçlı konaklayan misafirlerine toplantı salonu imkanı sunuyor. Lobi, ortak TV alanı, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat resepsiyon ve lobi bar gibi olanaklarıyla öne çıkan tesis, dileyen misafirlerine havalimanı servisi de sunuyor. Antalya şehir içinde, Lara mevkiinde Düden Şelalesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Tesis Antalya’nın tarihi ve turistik merkezlerine ulaşım konusunda misafirlerine avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sahile 100 m mesafede yer alan ve Fransız tarzı mimarisi ile dikkat çeken Antalya Nun Hotel, Antalya’nın merkezi noktalarından Lara’da hizmet veriyor. Ulaşım açısından iyi bir konumda olan tesis, Düden Şelalesi’ne 1 km uzaklıkta bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Giriş ve çıkışlarda dezenfektan ünitesi bulunmaktadır. • Ortak alanlar ve restoranda sosyal mesafeye göre düzenleme yapılmıştır. • Maskesiz gelen misafirlere ücretsiz maske temin edilmektedir. • Otel tekstil ürünlerinin 60-90 derece ısıda yıkanmaktadır. • Ortak alan ve odaların periodik olarak dezenfekte edilmesi sağlanmaktadır. • Otele girişlerde ateş ölçümü yapılmaktadır. • Odaların havalandırılması ve dezenfekte edilmesi sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster