Assos Kervansaray | Ucuzabilet.com

Assos Kervansaray

Assos / Assos / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sezonluk Olarak Özel İzinle Kurulan İskelemiz, İzin Süresi Dolum Tarihi Olan 23.09.2020 Tarihinden İtibaren Kullanım Dışı Olacaktır. Misafirlerimiz Bu Tarihten Sonra, Sahil Bölümünde Bulunan Sezlongları Ve Açık Havuzu Kullanmaya Devam Edebileceklerdir. bir binada misafirlerini ağırlayan Assos Kervansaray, Çanakkale’nin popüler noktalarından Behramkale Köyü’ndeki Antik Liman’da yer alıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri ile sevilen bir tatil beldesi olan Assos’ta, denize sıfır konumda bulunan tesis, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile beğeniliyor. Mavi bayraklı bir denizin kıyısında yer alan Assos Kervansaray’ın kendine ait iskelesi bulunuyor. Tesisin bahçesinde yüzme havuzu bulunuyor. Sabahları zengin bir açık büfe ile misafirlere hizmet veren Assos Kervansaray restoranında, akşamları Türk mutfağına ait yöresel lezzetler sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumda olan Assos Kervansaray, modern ve şık odaları, güneşin tadını çıkarabileceğiniz açık yüzme havuzu ve leziz mutfağı ile Assos Antik Tiyatrosu ve Athena Tapınağı gibi tarihi ve turistik alanlara 5 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

* Ortak kullanım alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi yapılmıştır. * Girişte misafirlerin ateş ölçümü yapılmaktadır. * Güvenli izole odası bulunmaktadır. * Periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu yapılmaktadır. *Genel alanlarda dezenfektan bulunmaktadır. *Tesis genelinde Sağlık Bakanlığı onaylı, temizlik ürünleri ve koruyucu ekipman kullanılmaktadır. * Havuzda düzenli klor düzeyi kontrolü yapılmaktadır. * Boşalan odalar minimum 12 saat havalandırılmaktadır. * Odalarda tek kullanımlık buklet malzemesi bulunmaktadır. * Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır. * Personele koronavirüs ve tedbirleri hakkında eğitim verilmektedir. * Tesis personeli düzenli olarak semptom kontrolüne tabi tutulmaktadır. * Kat hizmetleri ve servis personeline eldiven ve maske kullanımı sağlanmaktadır. * Yeme-içme alanlarında Güvenli Sosyal Mesafe düzenlemesi bulunmaktadır. * Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanım zorunluluğu bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster