Avlulu Konak Ayvalık

Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Avlulu Konak Ayvalık Merkez'dedir. Midilli seferlerini yapan feribotlara 5 dk yürüyüş mesafesindedir. Sarımsaklı ve Cunda Adası'na 10 km., uzaklıktadır. . 1910 yılında Rumlar tarafından yapılmış, kolonya imalathanesi olarak kullanılmış bir binanın yeniden restore edilmesi ile artık otel olarak hizmet vermektedir. 5 odalı butik otelimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 10:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ayvalık’ın merkezinde bulunan Avlulu Konak, 1910 yılına inşa edilmiş taş bir yapıda hizmet veriyor. Bölgedeki Rum mimarisinin örneklerinden biri olan tesis, geçmişin izlerini modern bir konaklama deneyimi ile buluşturuyor. Midilli feribotlarına 5 dakikalık mesafedeki tesis, Sarımsaklı ve Cunda Adası’na 10 km uzaklıkta bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster