Ayapetro Otel | Ucuzabilet.com

Ayapetro Otel

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Zarif bir şekilde dekore edilmiş odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği pek çok olanak sunuluyor. Tesisin dinlendirici bahçesinde huzur dolu anlar yaşayabilirsin. Sabahları geniş bahçede leziz kahvaltı servisi ile güne enerjik bir başlangıç yapabilirsin. Göz alıcı maviyle boyanmış dış cephesi ile dikkat çeken tesis, sessiz, sakin ve dinlendirici bir tatil arayan misafirlerine ihtiyaçları olan huzuru yaşatmak için hazır!
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Taş dokusu, cumbalı yapısı, güler yüzlü personelleri ve ev sıcaklığındaki odaları ile ülkemizin en güzel tatil noktalarından Bozcaada’da konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Misafirlerin, adaya gelirken yanlarında maske bulundurması gerekmektedir. •Hijyen planına göre tesiste, Bellboy hizmeti verilmeyecektir. •Resepsiyonda, check-in işlemleri için girişte aile fertlerinden sadece bir kişinin girmesi, girerken maske kullanması ve sosyal mesafe adım şemalarına uyması gerekmektedir. •Giriş alanında misafirlere verilmek üzere koruyucu maske ve alkol bazlı el antiseptiği bulunmaktadır. •Giriş sırasında misafirlerin vücut ısıları temassız ateş ölçer ile ölçülüp kayıt altına alınacaktır. •Kahvaltı bölümünde gerekli güvenli fiziki mesafeyi koruyacak düzenlemeler yapılmıştır. •Kahvaltı, serpme konseptinde masaya servis yapılacaktır. •Kahvaltı esnasında misafirlerin, 1,5 metre sosyal mesafe kuralına uyacak şekilde hareket etmesini gerekmektedir. •Misafirlerden talep gelmediği sürece günlük oda temizliği hizmeti verilmeyecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster