Denizli Bağbaşı Yaylası Bungalow Evleri

Denizli Şehir Merkezi / Denizli / Denizli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denizli Bağbaşı Yaylası Bungalow Evleri, misafirlerine Teleferik ve Zeytin Yaylası’na çıkma imkanları sunuyor. Misafirler 400 m rakımdaki Zeytin Yaylası’na teleferik ile eşsiz manzaralar izleyerek çıkabilirler. Tesis dört mevsim hizmet veriyor. ***Tesise ulaşım teleferik ile sağlanıyor. *** Misafirler belirli bir noktaya kadar araçları ile gelerek daha sonra teleferik ile tesise ulaşabiliyor. ***Teleferik belirli saatler arasında hizmet veriyor. *** Tesis genelinde alkollü içecek servisi verilmiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Denizli’nin doğa harikası noktalarından Bağbaşı Yaylası’nda bulunan tesis, misafirlerine şehir hayatından uzaklaşıp doğa ile baş başa huzurlu bir tatil atmosferi sunuyor. 30 adet bungalov evi ile hizmet veren tesiste; kıl çadır, restoran, piknik alanı, 10 adet yöresel ürün satış noktası, büfeler ve mescid bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster