Bildik Otel - Sarıkamış | Ucuzabilet.com

Bildik Otel - Sarıkamış

star star star
Sarıkamış / Sarıkamış / Kars  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Covid-19 önlemlerine ilişkin güncel genelge ve genelge kapsamındaki talimatlar doğrultusunda; sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı süre ve günlerde kayak pistleri ve benzeri kayak tesisleri hizmete kapalı olabilir. Bildik Hotel; Kars Havalimanı'na 55 km, Erzurum Havalimanı'na ise 170 km uzaklıkta yer alıyor. 12 ay boyunca hizmet veren tesiste misafirler kışın kayağın, bahar ve yaz mevsimlerinde ise bölgedeki doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirler. Tesiste Otel-Pist arası servisler dâhildir. Her şey dahil pansiyon tipinde çift yön hava alanı transferi, Otel-Pist arası transfer ve Ski-Pass dâhildir. Tüm kayak malzemeleri kayak merkezindeki odadan uygun fiyatla temin edebilir. Hamam, sauna, buhar odası, disco mevcut olup talep doğrultusunda açılmaktadır, konaklama fiyatına dâhil değildir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Kayak Oteli

Neden Bu Otel?

Kış tatilinin Doğu Anadolu’daki popüler duraklarından Sarıkamış’ta bulunan Bildik Hotel, kristal kar üzerinde kayak keyfi yaşamak isteyeler için konaklama alternatifi sunuyor. Yazın da misafirlerini ağırlayan tesiste restoran, hamam ve sauna gibi olanaklar mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid-19 önlemlerine ilişkin güncel genelge ve genelge kapsamındaki talimatlar doğrultusunda; sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı süre ve günlerde kayak pistleri ve benzeri kayak tesisleri hizmete kapalı olabilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster