Borancik Suites

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Taksim Meydanı’na ve İstiklal Caddesi'ne yürüme mesafesindeki Borancık Suites, tarihi bir binada yer alıyor. Borancik Suites, ses yalıtımlı odalarında özel banyo, düz ekran TV, klima ve elektrikli su ısıtıcısı ve kablosuz internet erişimi sağlıyor. Tesisin ses yalıtımlı odaları Osmanlı mimarisinden izler taşıyan zarif bir dekorasyona sahip. Tesiste 24 saat hizmet veren resepsiyon, personel rehberli şehir turları ve alışveriş gezileri gibi ayrıcalıklar sağlanıyor. Tesis çevresinde birçok restoran, kafe ve bar yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’da eğlencenin, kültür ve sanatın nabzını tutan Taksim’de konforlu bir konaklama adresi sunan Borancık Suites; merkezi konumu ve kaliteli hizmetiyle misafirlerine keyifli bir İstanbul tatili vaat ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster