Boutique Suite Mim-A

Konyaaltı Antalya Merkez / Konyaaltı / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Akdeniz’in doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile ön plana çıkan ili Antalya’da yer alan Boutique Suite Mim-A, Konyaaltı'nda hizmet veriyor. Daha çok turistik amaçlı geziler için misafirlerini ağırlayan otel, iş seyahati için Antalya’ya yolu düşenleri misafir ediyor. 30 odası bulunan otelin odalarında; banyo, klima, oturma alanı ve gardırop gibi olanaklar yer alıyor. Bunun yanı sıra dairelerde; çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi, mutfak gereçleri, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve elektrikli ocak da mevcut. Otelin yanı başında lezzetli yemeklerin tadına bakabileceğin restoran ve kafeler bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Misafirlerine ev konforunda bir konaklama imkanı sunan Boutique Suite Mim-A, doğal güzellikleri ve harika plajları ile Akdeniz tatillerinin vazgeçilmezi olan Konyaaltı'nda eşsiz bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster