Büyük Truva Otel

star star star star
Çanakkale Şehir Merkezi / Kemalpaşa Mahallesi / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tarihi, kültür ve doğanın bir arada olduğu Çanakkale’de konumlanan Büyük Truva Otel, konforlu ve modern odalarıyla hizmet veriyor. Odaların tümünde; klima, minibar, LCD TV ve uydu yayını gibi olanaklar mevcut. Çanakkale Otogarı’na ve şehir merkezine yürüme mesafesinde olan Büyük Truva Otel’de; oyun salonu, toplantı salonu, lobi bar, kablosuz internet erişimi ve restoran gibi olanaklar bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Şehir merkezinde bulunan Büyük Truva Hotel, Çanakkale Boğazı’nın güzelliği eşliğinde misafirlerini ağırlıyor. Dört mevsim hizmet veren tesis, sunduğu olanaklarla keyifli bir şehir konaklaması sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis bünyesinde bulunan tüm seramik birimlerin zeminine sosyal mesafe uyarıları yapıştırıldı. • Tesisin kat koridoru ve merdiven kısmında halı olan bölümlere bölüm duvarlarına sosyal mesafe uyarısı asıldı. • Tüm birimlerin girişine eller ile teması olmayan dezenfektan makinaları konuldu. • Tüm birimlerin ilgili panolarına Covid-19 için hijyen kuralları bilgilendirmesi konumlandırıldı. • Ortak kullanım alanlarında bulunan tuvaletlerin girişine el dezenfektanı konuldu ve tuvaletlerin içinde bulunan sabunluklar dezenfektanlı köpük cihazları ile değiştirildi. • Otelimizin tüm birimleri ve tüm odaları ULV ilaçlama ve dezenfektan cihazları ile dezenfekte edildi. • Ortak kullanım alanlarındaki masalar, sosyal mesafe kuralları gereği masa mesafeleri 1,5 mt ile düzenlendi. • Odalara sık temas edilen yerler ile ilgili temizlik planları yerleştirildi.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster