Çaba Hotel & Spa

İzmir Merkez / İzmir / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Buca merkezde yer alan tesis iş ve turistik amaçlı konaklamalar için misafirlerini bekliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Çaba Hotel & Spa, İzmir Buca’da modern ve şık detaylarla döşenmiş konforlu odalarında misafirlerini ağırlıyor. Tesisin zarafetle dekore edilmiş odalarında duş, uydu TV, telefon, oturma alanı, terlik, klima, halı kaplı zemin, uyandırma servisi, ortopedik yatak, kablosuz internet erişimi, okuma lambası, bagajlık ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin tüm birim çalışanları maske ve eldiven kullanmaktadır. Çalışanlara giriş-çıkışlarda ateş ölçümü yapılmaktadır. • Tesis çalışanları girişlerde ve gün içinde el dezenfektanı kullanmaktadır. • Tüm odalar ve sosyal kullanım alanları sabah/akşam dezenfekte edilmektedir. • Odalar misafirin girişi öncesinde hem havalandırılıp hem dezenfekte edilmektedir. • Çıkış yapan odalara 24 saat boyunca çalışanlar dahi girmemekte, odalar 24 saat sonra temizlenip dezenfekte edilmektedir. • Giriş yapan tüm misafirlere el dezenfektanı ikram edilmekte, ateşleri ölçülerek raporlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster