Alaçatı Cadde 75 Luxury (+18 Adults Only) | Ucuzabilet.com

Alaçatı Cadde 75 Luxury (+18 Adults Only)

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Alaçatı’da birbirinden şık ve romantik dekorasyona sahip odalarında misafirlerini ağırlayan Alaçatı Cadde 75 Luxury, lüks, huzurlu ve konforlu bir tatil adresi sunuyor. Yemyeşil bahçesinin içindeki açık havuzunda misafirlerine yazın sıcaklarından korunma fırsatı sunan tesiste güneşlenme terası da bulunuyor. Tesisin muhteşem bahçesinde kahvaltının tadını çıkaran misafirler ayrıca otopark, toplantı salonu, internet erişimi gibi olanaklarla da rahat bir konaklama deneyimi geçiriyor. Tesis bir yetişkin oteli olarak 16 yaş üzeri misafirlere hizmet veriyor. Cadde 75 Otel 2020 yazına Yenilenen odaları, bahçesi, kahvaltı alanı ve Mutfağı ile dinamik ve capcanlı giriyor. Covıd-19 Kapsamında tüm önlemleri ve çalışmaları sağlamış olarak Otelimizi1 Haziran İtibari ile hizmete açıyoruz. Otelimizin en dikkat çekici özellikleri; *Geniş ve Konforlu odalar ( 25 Mt2 – 45 Mt2 ) *Alaçatı Restaurant ve Eğlence Merkezine sadece 100 mt, Terminale 50 metre mesafede olması *Büyük Bahçesi, Şık ve Modern Dekorasyonu *Misafirlerin otelin kapısına kadar araçları ile gelerek araçlarını Otopark Alanımıza park edebilmeleri *24 saatresepsiyon hizmeti *Prokopi Alacarte Restaurantımız ile günün her saati profesyonel yiyecek içecek servisi
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Alaçatı Cadde 75 Luxury, Alaçatı’nın hareketli merkezine yakın mesafede, sakin bir konaklama atmosferi sunuyor. Akdeniz tarzı dekorasyonu, ferah odaları, zengin kahvaltısı, havuzu ve keyifli bahçesi ile tesis huzurlu bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Genel Alanlar · Lobi, resepsiyon, lavabolar, personel alanları gibi tüm ortak kullanım alanlarında Covid-19 bilgilendirme yazıları bulunmaktadır. · Tesiste Sağlık Bakanlığı onaylı Diversey Temizlik Ürünleri ve özel dezenfektanlar kullanılmaktadır. · Kişiler arasında 1,5 m sosyal mesafe korunmakta ve genel alanlarda mesafe korunması için uyarı yazıları bulunmaktadır. · Tesisin her köşesinde hem misafirler hem de personeller için özel dezenfekte sıvıları bulunmaktadır. · Yerel belediye ekiplerince periyodik olarak tüm mekanların dip köşe dezenfektesi yapılmaktadır. · Merdivenler, kapı kolları ve tüm yüzeyler gün boyu dezenfekte edilmektedir. · Çamaşırhanede yıkamalar 60 derece sıcaklık üzerinde yapılmaktadır. ODALAR · Tesiste çıkış yapılan odalara önlem amaçlı olarak 12 saat süre ile girilmez. Tüm tekstil ürünleri ayrı ayrı torbalanarak 60 derecede yıkanır. · Güvenlik önlemleri sebebi ile konaklayan odalara 2 günde bir temizlik personeli hizmete girer. · Tüm odalar pencereli, balkonlu ve teraslı olduğu için uzun süre havalandırılır. · Odalarda sigara içilmez. Sigara kullanan misafirler balkonlarına ya da çok kısa mesafede bulunan bahçeye çıkabilir. · Odalarda sık kullanılan kapı kolu, telefon, kumanda gibi alanlar özellikle dezenfekte edilir. · Departmanda çalışan personeller başta kendi sağlıklarının güvencesi amacıyla devamlı değiştirilen başlık, önlük maske ve eldivenli olarak temizlik yapmaktadırlar. · Tüm odalara her misafirin kullanımı için kişiye özel hijyen seti hazırlanmıştır. İçlerinde kolonya, dezenfektan, tek kullanımlık maske ve ıslak mendil bulunmaktadır. YİYECEK İÇECEK SERVİSİ · Kullanılan servis malzemeleri ve gıda ürünleri uluslararası hijyen şartlarına göre hazırlanılarak misafir tüketimine sunulmaktadır. · Satın alma-depo alanları, gıda üretim bölümleri için özel üretilen dezenfekte ilaçları kullanılarak hijyenleri sağlanmaktadır. · Departmanda çalışan personel devamlı değiştirilen başlık, önlük, maske ve eldivenli olarak üretim yapmaktadırlar. · Restoran alanında masalar 1,5 mt mesafe ile yerleştirilmiştir. · Şezlonglar 1,5 mt mesafe ile konumlandırılmıştır. · Her misafir kullanımından sonra sandalye, masa gibi oturma alanları dezenfekte edilmektedir. · Kişiye özel hazırlanan kahvaltı servisi sunulmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster