Çalış Otel

Çeşme / Çeşme / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çalış Otel iki dağ arasında denizi ve Sakız Adası’nı gören manzarası ile misafirlerini ağırlıyor. Çeşme’de merkezi bir konumda bulunan tesis, alışveriş merkezlerine ve eğlence olanaklarına yakın oluşu ile avantaj sunuyor. Aya Yorgi’ye yürüme mesafesindeki tesis Tekke Plajı’na 2 km mesafede yer alıyor. Dünyanın sayılı sörf merkezlerinden Alaçatı’ya 6 km mesafedeki Çalış Otel, bölgenin meşhur birçok plajına, termal suyu ile ünlü Ilıca’ya ve Çeşme’nin pek çok turistik noktasına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Tesiste açık ve kapalı havuz, çocuk havuzu ve güneşlenme terası gibi olanaklar mevcut. Dileyen misafirler için yat turu, dalış dersi, rehber eşliğinde kültür gezileri gibi aktiviteler organize ediliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Mavi ve yeşilin kucaklaştığı unutulmaz manzaralara şahitlik edebileceğiniz Çeşme'de yer alan Çalış Otel, merkezi konumu, ferah odaları ve sunduğu aktivite olanakları ile unutulmaz birEge tatilinin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster