Caretta Caretta Pansiyon | Ucuzabilet.com

Caretta Caretta Pansiyon

Çıralı Kemer / Çıralı /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Rengarenk bahçe manzarası sunan özel balkonlu ahşap bungalovlarda keyifli bir şekilde konaklayabilir, meyve ağaçlarının altındaki hamağın huzurlu atmosferiyle tüm sıkıntılarını unutabilirsin. Sabahları kahvaltıda ve akşam yemeklerinde bahçe ürünü sebze ve meyvelerin de tadına bakman mümkün. Tesiste ayrıca bölgeyi keşfe çıkabilmen için ücretsiz bisikletler ve tüm alanlarda Wi-Fi erişimi bulunuyor. Dileyen misafirler için ulaşım servisi ve özel otopark da mevcut. Caretta Caretta Pansiyon; Kemer’e 30 km, Antalya Uluslararası Havalimanı’na 100 km mesafede yer alıyor. Tesimizin bütün alanlarında, odalarımızın içinde ve ya dışında, restoranımızda ve bahçemiz de;sigara, diğer tütün ürünleri, iqos cihazı ve elektronik sigara kullanmak yasaktır,, otoparkımızda ki özel alanda kullanabilirsiniz sadece ,
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

2000 metrekarelik bir alan üzerine kurulu olan Caretta Caretta Pansiyon, farklı tarzlarda dekore edilmiş odaları, güler yüzlü personelleri, Çıralı Plajı’na yaklaşık 850 m mesafesiyle misafirlerine huzurlu ve eğlenceli bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster