Çeşme Ada Butik Otel

Çeşme / Dalyan Mahallesi / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sıcak ve samimi bir atmosfere sahip olan Çeşme Ada Butik Otel, Çeşme’nin Dalyan mevkiinde yer alıyor. Oda Kahvaltı konaklama konsepti ile hizmet veren tesisin otantik bir bahçesi var. İstenildiğinde tesis bahçesinde ekstra olarak akşam yemeği hizmeti de veriliyor. Misafirler bahçede keyifle zaman geçirebilir. Halk plajlarına yürüme mesafesinde yer alan tesis, Çeşme’de gezilecek yerlere kolayca ulaşılabilecek bir noktada bulunuyor. Çeşme plajlarına ve Aya Yorgi Koyu’nda yer alan mekanlara araç ile 1 dakika uzaklıkta konumlanan tesis, Dalyan’ın ünlü balık restoranlarına ve köy içindeki diğer yeme içme yerleri ile marketlere yürüme mesafesinde bulunuyor. Ev konforunda konaklama deneyimi vadeden tesis, 13 oda ile hizmet veriyor. Bebekler için yatak, mama sandalyesi ve su ısıtıcı gibi imkanlar sunuluyor. Tesiste yer alan hizmetler arasında ütü servisi, çamaşırhane ve kuru temizleme mevcut. Tesisin çevresinde otopark alanı var. Misafirler tesisten araç kiralayarak çevreyi keşfe çıkabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İzmir’in gözdesi Çeşme’nin Dalyan mevkiinde hizmet veren Çeşme Ada Butik Otel, huzur veren otantik bahçesi ile beğeniliyor. Tesis halk plajlarına ve ünlü kulüplere yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesise girişte HES kodu uygulaması yapılmaktadır. Maske mesafe ve hijyen kontrollerine uygun olarak hizmet veren Çeşme Ada Butik Otel hem bahçesi hem de odaları ile rahatlıkla konaklayabileceğiniz koşullarda tedbirlerini almıştır. Tesis deki tüm çalışanlar, maskeli olarak hizmet vermektedir. Tesis çalışanları, covid-19 aşı hakkından faydalanmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster