Çimenoğlu Otel | Ucuzabilet.com

Çimenoğlu Otel

star star star
Denizli Şehir Merkezi / Denizli / Denizli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denizli şehir merkezinde hizmet veren Çimenoğlu Otel Denizli, etnik motifleri modern mimari ile buluşturarak misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Otogara yakınlığıyla dikkat çeken otel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için misafirlerine ideal bir konaklama alternatifi sunuyor. Otelin sadeliğin ve zarafetin buluştuğu odalarında; LCD TV, elektrikli su ısıtıcısı, minibar, dijital emanet çelik kasa ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar yer alıyor. Otelin SPA ve wellness merkezinde günün yorgunluğunu atıp, rahatlama fırsatı bulabilirsin. Bunun yanı sıra masaj odalarında; Türk Hamamı, sauna, buhar odası, şok havuzu, fitness alanı ve tuz terapi odası gibi hizmetlerden de faydalanabilirsin. Otelin a la carte olarak hizmet veren restoranında, geleneksel yemeklerin yanında dünya mutfağından özenle seçilmiş lezzetleri tadabilir, sabahları açık büfe olan kahvaltı eşliğinde güne dinamik bir başlangıç yapma imkanı bulabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Otogara sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Çimenoğlu Otel Denizli, merkezi bir konumu ile hem iş hem de turistik geziler için benzersiz bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster