Cleopatra City Hotel | Ucuzabilet.com

Cleopatra City Hotel

star star star
Alanya / Alanya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ekonomik odalar da Klima ücretli olarak hizmet vermektedir,

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Gazipaşa Airport. Our hotel has 35 apartments and 3 different rooms, extra bed can be put. City Center and Cleopatra Beach in Damlataş 200 meters. Open Buffet Breakfast, Restaurant, Lobby Bar, Beach Bar, Outdoor Seating Area, Swimming Pool, Fitness Room, Satellite TV, Free Wifi, Generator, Air Conditioning, Washing Iron, Towels, Slippers, Washing Machine on Each Floor, Kitchen Equipment on Each Floor, Includes Mini Market, Air Conditioning, Tv, Safe, Mini Bar, Ketl Tea Coffee Set, Telephone, Hair Dryer, Bathroom, Wardrobe, Balcony and table chairs, outdoor parking, in rooms. We have 100 € private car from Antalya Airport to our hotel next year and 50 € from Gazipasa Airport. We wish you a peaceful holiday. Our hotel has 35 apartments in 3 different rooms and extra beds can be put. City Center and Damlataş Beach It is 200 meters away. Open Buffet Breakfast, Swimming Pool, Fitness Center, Market, Massage Hall, Satellite TV, Free Wifi, Restaurant, Loby Bar, Beach Bar Safe, Generator, Laundry Iron, Washing Machine on Each Floor, Kitchen Equipment on Each Floor In Rooms, Air Conditioning, Tv, Mini Bar, Ketl Tea Coffee Set, Telephone, Hair Dryer, Gardrobe, Balcony and Table chairs are available Ekonomik odalar da Klima ücretli olarak hizmet vermektedir,

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster