Club Akman Beach | Ucuzabilet.com

Club Akman Beach

Çamyuva Kemer / Çamyuva / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denize sıfır konumuyla ön plana çıkan tesisin 50 m uzunluğunda özel iskelesi ve 40 m uzunluğunda kum-çakıl karışık özel plajı mevcut. Çamyuva mevkiinde konumlanan tesis; Kemer'e 8 km, Antalya şehir merkezine 45 km ve Antalya Havalimanı'na 55 km mesafede yer alıyor. Tesiste, gündüz ve gece animasyonlarla eğlenceli vakit geçirme imkanı bulunuyor. Tesiste ücretsiz olarak sauna ve hamam, ücretli olarak ise masaj, kese ve köpük hizmetleri de sunuluyor. Tesis aile konseptinde hizmet vermekte olupbaymisafir konaklaması için uygun değildir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Misafirlerini muhteşem bir doğada ağırlayan Club Akman Beach, Antalya’nın Çamyuva mevkiinde yer alıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kendine özel kum ve çakıl karışık plajı bulunuyor. Tesiste çocuklara özel hizmetler, hamam ve sauna mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster