Comet Deluxe Suit Hotel

Armutalan / Marmaris / Muğla /  Haritada Göster
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

1+1 Aile Odası, Kara veya Havuz Manzaralı
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
1+1 Aile Odası, Kara veya Havuz Manzaralı, Balkonlu
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
1+1 Aile Odası, Kara ve Havuz Manzaralı
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Atatürk Meydanı 423 m
 Armutalan Cami 462 m
 Hacı Salih Efecik Cami 584 m
 Bayram Ali Yılmaz Cami 971 m
 Time Plaza AVM 982 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris’in en özel köşelerinden Armutalan bölgesinde hizmet veren Comet Deluxe Suit Hotel; kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile hizmet veriyor. Tesisin açık yüzme havuzunda serinleyebilir, havuz başı bar & restoranında leziz atıştırmalıklar deneyebilirsin. Çocukların güvenle yüzebileceği çocuk havuzu ve yaşıtlarıyla eğlenceli anlar yaşayabileceği çocuk parkı mevcut. Tüm yılın yorgunluğundan arınmak isteyen misafirler Türk hamamını ve saunayı değerlendirebilir. Tüm gün resepsiyon hizmeti sunan tesis; Marmaris şehir merkezine 2,5 km, sahile 2,4 km ve Dalaman Havalimanı’na 90 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Marmaris’in en özel köşelerinden Armutalan’da hizmet veren Comet Deluxe Suit Hotel, misafirlerine konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Özel bir plaja sahip olan otelin, sahile kadar servis hizmeti de bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Marmaris’in en özel köşelerinden Armutalan’da hizmet veren Comet Deluxe Suit Hotel, misafirlerine konforlu bir tatil sunuyor. Özel plajı bulunan tesisin sahile servis imkanı bulunuyor. Tesis Marmaris’in en güzel köşesi olan Armutalan bölgesinde; 60 odası, 240 yatak kapasitesi, restoranı, açık yüzme havuzu, nargile kafesi, çocuk havuzu ile misafirlerini ağırlıyor. 7/24 hizmet veren rezepsiyonu ile tesise 24 saat giriş yapabilirsiniz. Tesis, Marmaris şehir merkezine 2,5 km, sahile 2,4km ve Dalaman Havalimanı’na 90 km uzaklıkta yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster