Crowne Plaza Cappadocia - Nevşehir | Ucuzabilet.com

Crowne Plaza Cappadocia - Nevşehir

star star star star star
Kapadokya / Nevşehir / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Merkezi konumu ile hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde misafirlerine konfor sağlayan otelin donanımlı bir SPA merkezi bulunuyor. SPA merkezinde misafirlere özel bakımlar ve masaj uygulamaları sunuluyor. Tesis içerisinde şık bir restoran ve bar hizmet veriyor. Kapalı havuzu bulunan tesiste, tatilde spor yapmaktan vazgeçemeyenler için donanımlı bir spor salonu da mevcut. Sevgililer Günü Odası alan misafirler için müsaitlik doğrultusunda odaya erken yerleşme ve ertesi gün geç çıkış imkanı,Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu ve Spa kullanımı ve Spa Masaj ve terapilerde % 25 indirim imkanları bulunmaktadır.(14.02.2019 1 geceve 16 02.2019girişli 1 gece için alınan rezervasyonlar için geçerlidir.)
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Nevşehir'de, merkezi bir noktada hizmet veren Crowne Plaza Cappadocia, birbirinden şık oda seçenekleri ve ayrıcalıklı otel olanakları ile misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis Sağlıklı Turizm Sertifikasyon Belgesi almıştır. • Tüm çalışanlar küresel bir firma olan Ecolab tarafından gerekli eğitimleri almıştır. Ayrıca tüm çalışanlar kendi alanlarında sertifikasyonlarını tamamlayarak hizmet vermektedir. • Çalışanların her iş başında düzenli olarak ateş kontrolleri yapılıp, dezenfektanları sıklıkla yapılacaktır. • Üniformaları ve koruma ekipmanları standartlara uygun şekilde hazırlanacaktır. • Personel alanlarında yeterli sayıda ULV dezenfeksiyon cihazları bulunacaktır. • Çalışma alanları sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanmıştır. • Çalışanlar departmanlarına uygun şekilde koruyucu ekipman kullanarak hizmet verecektir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster