Crowne Plaza İstanbul Asia

star star star star star
İstanbul Anadolu Yakası Pendik / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Crowne Plaza'da kapalı yüzme havuzu, aromaterapi seanslarının sunulduğu sağlıklı yaşam merkezi ve fitness merkezi bulunmaktadır Crowne Plaza Istanbul Asia'nın tüm odalarında lüks nevresimler ve halı kaplı zeminler vardır. Odaların tümünde düz ekran TV, ergonomik sandalyeli bir çalışma masası ve rahat koltuklu oturma alanı bulunmaktadır. Şık bir restoran olan Belvedere Restaurant and Bar'da uluslararası yemekler ve kuzu güveç gibi yöresel lezzetler servis edilmektedir. Lobby Lounge'da Türk çayı, uluslararası kahveler ve kekler sunulmaktadır. Crowne Plaza Istanbul Asia'nın konukları kapalı yüzme havuzunda serinleyebilir veya hidromasajlı küvette yorgunluk atabilir. Dinlence olanakları arasında bilardo ve dart bulunmaktadır. Crowne Plaza İstanbul, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 3 km uzaklıktadır. Formula 1 pisti ise 5 km mesafededir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Spa Tesisi
  • Kongre Oteli
  • İş Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Crowne Plaza'da kapalı yüzme havuzu, aromaterapi seanslarının sunulduğu sağlıklı yaşam merkezi ve fitness merkezi bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster