Cunda Altay Pansiyon | Ucuzabilet.com

Cunda Altay Pansiyon

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cunda Adasının ilk ev pansiyonu olup Mustafa ve İsmet Altay tarafından 1960 yılında hizmete açılmıştır Bina 1999 yılına kadar tam bir ev pansiyon olarak hizmet vermiştir. Pansiyon ufak odalar, müşterek banyo, misafirlerin yine ortak kullandığı mutfak ve banyodan oluşmaktaydı. Bina 1999 yılında modernleşen dünyanın değişen gereksinimlerine cevap verecek şekilde yeniden düzenlenmiştir. Odalara banyo, klima,tavan vantilatörü, buzdolabı, kalorifer, devamlı sıcak su, saç kurutma makinası ve uydu yayınlı televizyon eklenmiştir. Oda fiyatımıza oda hizmetimiz de dahildir Avluda yapılan değişiklikler ile de daha konforlu ve huzurlu bir ortam yaratılmıştır. Toplam sekiz odadan oluşan otelimiz 19 yatak kapasitelidir. 6 tanesi çift kişilik, 1 tanesi 3 kişilik ve 1 tanesi de 4 kişilik süit odadır. Resepsiyonumuz 24 saat açıktır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Ayvalık’ın gözde tatil bölgesi Cunda’da, denize yürüme mesafesinde hizmet veren Cunda Altay Butik Otel, Ayvalık Otogarı’na 6 km mesafede keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster