Cunda Giritlioğlu Otel | Ucuzabilet.com

Cunda Giritlioğlu Otel

star star star star
Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Cunda Giritlioğlu otel olarak kalitede sürekliliği ve müşteri memnuniyetini misyon edinerek konuklarımıza ev rahatlığında huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmeleri amacıyla hareket ediyoruz. Gelecekte misafirlerimizin tek ve ilk tercihi olmayı, sektörle ilişkili tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir işletme olmayı hedefliyoruz. Otelimiz'in mimarisi Cunda Adasi'nın simgesi olan yel değirmeninden esinlenerek tasarlanmıştır. Havuz başında Ayvalık'a özgü ürünlerle hazırlanan ve rahatlatıcı müzikler eşliğinde keyifli bir kahvaltı olanağı sunuyoruz. Otelimiz Cunda'nın merkezine yürüme mesafesinde ve şehrin gürültüsüne uzak bir konumdadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster